. . .
10 Mar
האם עתיד הסקס נמצא במציאות מדומה ובאינטליגנציה מלאכותית?

משחקי פורנו במציאות מדומה יכולים לכלול סרטי פורנו בתלת מימד שנוצרים על ידי צילום תנועות גוף של דוגמניות ודוגמנים בטכנולוגיות מתקדמות, ואז לשלב את התוכן בסביבה מדומה. מה שמאפשר למשתמשים לצפות בסרטי פורנו כאילו הם נמצאים בתוכם.

מקצוע הזנות בישראל יצא מחוץ לחוק וכיום גם הלקוחות נענשים במידה ונתפסו מקיימים יחסי מין תמורת תשלום, אומנם מדובר בחוק מקומי ויש מדינות שבהן תעשיית המין חוקית, אבל המהפכה שמתרחשת בתחום המציאות המדומה והאינטלגנציה המלאכותית תשנה באופן משמעותי את הדרך בה אנו מקיימים יחסי מין בכלל.אז במידה ואתם שומעים על זה פעם הראשונה אני פה בכדי להסביר, במידה ויש לכם משקפי מציאות מדומה של מטא קווסט או כל משקפי מציאות מדומה אחרים, תוכלו להיכנס לאתרי פורנו ולצפות בתכני פורנו למציאות מדומה.

תדמיינו שאתם מרכיבים משקפיים ומגיעים לעולם קסום בו תוכלו לקיים יחסי מין אם כל אחת, תדמיינו שאתם נכנסים לחדר ובו על כסאות באר יושבות נשים יפיפיות מכל הסוגים והמינים שלגופן רק מגבת ותוכלו לבחור את מי תרצו לקחת לחדר פרטי בעולם הוירטואלי שם תוכלו להגשים את הפנטזיות שלכם ללא חשש ממחלות, ללא צורך האמצעי מניעה וגם לא תעברו על החוק.

סרטי הפורנו למציאות מדומה אמייתים לחלוטין ואין שום הבדל בין איך שזה נראה במציאות לבין איך שזה נראה במשקפי המציאות מדומה, הנשים בעולם הוירטואלי ידברו אליכם, הנשים ישמרו אתכם על קשר עין רציף ויספקו לכם חוויה מינית מציאותית לחלוטין.

ברגע שתקיימו בפעם הראשונה יחסי מין וירטואלים במציאות המדומה אתם תבינו מה שהבינו מיליוני אנשים אחים בעולם, יש סקס אחר כמו שאמרה דנה אינטרנשיונל, החוויה כל כך אמיתית ומענגת שהיא מאיימת על הדרך בה קיימנו .יחסי מין משחר ההיסטוריהכשתהיו בתוך הסרט תוכלו להסתכל מסביב ולראות את הכל מסביב כמו במציאות, תוכלו להסתכל למעלה למטה ולצדדים, תוכלו להתקרב או להתרחק וגם לבחור היכן תהיו, תוכלו לקיים יחסים על אי בודד, במקום ציבורי או בכל מקום שרק תרצו בארץ,בעולם או אפילו במקום דמיוני.

החסרון היחיד הוא שאתם רק צופים ולא משתתפים, לא תוכלו לגעת בבחורות והן לא יוכלו לגעת בכם, אבל יש אבל! כי במידה וגם המגע חשוב לכם אז תמשיכו לקרוא.

משחקי פורנו במציאות מדומה
במידה וחשקה נפשכם גם לגעת ולהרגיש אין שום בעיה, משחקי פורנו למציאות מדומה זה הדבר שאתם מחפשים, כיום יש מגוון אתרי פורנו גדולים שנותנים לכם .את החוויה המלאהישנם משחקי פורנו במגוון גדול של ג'אנרים לדוגמה:

משחקי פורנו וירטואליים - משחקי פורנו במציאות מדומה יכולים לכלול משחקי פורנו וירטואליים שמאפשרים למשתמשים להיות חלק מהמשחק. המשתמשים יכולים לבחור את הדמות שלהם שתראה כמותם או לבחור בגוף של מישהו אחר ולהשתתף בפעולות מיניות בסביבה מדומה עם דמויות ממוחשבות אחרות.

סימולטורים מיניים - סימולטורים מיניים הם משחקי פורנו במציאות מדומה שמאפשרים למשתמשים לחוות חוויות מיניות עם דמויות ממוחשבות באופן אינטראקטיבי ומלא ריאליזם.

משחקי תפקידים מיניים - משחקי תפקידים מיניים במציאות מדומה הם משחקי תפקידים מיניים במציאות מדומה שמאפשרים למשתמשים לקחת חלק בתפקיד מסוים כדי לחוות חוויות מיניות עם דמויות ממוחשבות. למשל, המשתמש יכול לשחק כדמות של סטודנטית חדשה בקמפוס או כדמות של עובדת משרדית, ולחוות מגוון סצנות מיניות בתוך הסיפור.

משחקי פורנו חזותיים - משחקי פורנו במציאות מדומה יכולים לכלול משחקי פורנו חזותיים שמבוצעים על ידי דמויות ממוחשבות שנוצרו באמצעות תוכנות מתקדמות. המשתמשים יכולים לשחק כדמויות שונות ולבחור את הסצנות המיניות שהם רוצים לחוות כאשר הכל מתרחש במציאות מדומה.

כל החוויות שכתבתי אליהן הן רק חלק קטן ממה שיש למשחקי פורנו במציאות מדומה להציע לכם.

במשחקים תוכלו לגעת בנשים וגם להרגיש רטט דרך השלטים מה שהופך את החוויה לאמיתית, רק דבר אחד חסר שהנשים יוכלו לענג אתכם במקום שתעבדו ידני וגם לזה יש פתרון.

ישנם מוצרים כיום שניתן לרכוש שמתחברים למשקפי המציאות מדומה שלכם ומענגים אתכם בזמן החוויה, כל מה שתחוו בעולם הוירטואלי תחוו גם במציאות.

ישנן חוויות נוספות שתוכלו למצוא במציאות הוירטואלית כגון: הכרויות למטרת סקס הם נשים אמיתיות שעובדות בתוך המרחב הוירטואלי שיספקו לכם חוויות מול נשים אמיתיות שישלט בצעצועי המין שלכם וכל מה שהן יעשו בוירטואלי יקרה לכם במציאות, לחלקן יש צעצועי מין וירטואלים משלהן על מנת שגם אתם תוכלו לשחק, לגעת ולענג אותן ממש כמו במציאות.

כיום יש כבר אתרי פורנו שמפעילים אינטלגנציה מלאכותית בתוך המציאות המדומה, כך שתוכלו גם לנהל מערכות יחסים קבועות הם נשים וירטואליות שמתקשרות ומדברות כמו אישה אמיתית ולא תרגישו בהבדל.

כל מה שסיפרתי לכם בכתבה זאת קיים ועובד והולך לשנות את האופן בו אנו מקיימים יחסי מין לנצח.

ההיתרונות שמציעה הטכנולגיה החדשה הם בין השאר הפחתת הסיכונים הכרוכים בצריכת זנות והעלות הגבוהה של השירות וכמו כן מניעת מחלות מין, הריון לא מתוכנן, נגישות לנכים ולאנשים בעלי מוגבלויות ועוד.


SexSimulator זמין כעת! משחק מציאות מדומה פורנו בחינם למשחק המאפשר לכם לזיין דמויות מותאמות אישית בשורה של תרחישים ארוטיים.הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.